Novosti

Nakon više od 42 godine rada u D.Dubravi kao dr.dentalne medicine obavještavam sve moje drage pacijente da zajedno sa svojom asistenticom, sestrom Ivankom Klobučarić odlazim u mirovinu.
Zahvaljujem se svima na povjerenju kojeg ste nam ukazali i bili pacijenti naše ordinacije.
Brinule smo o zdravlju vaših zubi,ali bile smo i dio vaših života kroz sve ove godine.
Kroz ordinaciju su prošle mnoge generacije pacijenata, gledale smo kako djeca rastu, kako se osmijesi mijenjaju, a povjerenje ostaje isto.
U mirovinu nosimo puno lijepih uspomena i ponosne smo na godine zajedničkog rada.
Vaše,

sestra Ivanka Klobučarić i 
mr.sc.Bernarda Miser,dr.med.dent.





Natrag