Drage Dobravčice, dragi Dobravčani.
Uz kraj mandata svima zahvaljujem na suradnji.
Našu najdražu Dobravu vodio sam u svih dosadašnjih pet mandata interesom zajednice i ponosan na učinjeno. Želim novom vodstvu puno uspjeha te pozivam sve koji su pomagali meni da to za interes općine, naše Dobrave, čine i dalje novom vodstvu.
Uz poštovanje
Uvijek Vaš
Marijan Varga
