Težak poraz košarkaša u kupu - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

KK Donji Kraljevec :  KK Dubravčan  82 : 47 ( 19 : 14, 25 : 12, 25 : 10, 13 : 11 )

KK Dubravčan:  Klipić Ka. 13, Rusak L. 3, Lisjak J. 2, Jakupak P. 13, Igrec K. 2, Ujlaki B. -, Horvat B. 2, Raić F. 7, Ribić B. 5

U subotu u polufinalu kupa Međimurske županije teško smo poraženi od ekipe iz Donjeg Kraljevca. Početak utakmice nije dao naslutiti na konačni rezultat. Krenuli smo odlučno, poveli 4:0 te cijelu prvu četvrtinu borbenošću uspijevamo parirati domaćinu. Već u drugoj četvrtini počinju problemi , nedostatak naše snage koristi daleko spremniji domaćin i odlazi na poluvrijeme s 18 poena prednosti. Nastavak utakmice u istom tonu, domaćin brži i odlučniji, naša obrana nedovoljno kondicijski spremna te im dopuštamo otvorene šutove za tri poena koje oni realiziraju. Mirno privode utakmicu kraju za konačnih 82 : 47.
Čestitke Donjem Kraljevcu na zasluženoj pobjedi, a našim igračima na borbenosti koje nije izostalo.
Konačan rezultat nije pravi pokazatelj naše ekipe. Možemo i moramo daleko bolje.
Imamo mjesec dana do početka lige koje moramo maksimalno iskoristiti te se zalaganjem i ozbiljnim pristupom treningu  pripremiti za nju.