Odlična utakmica odigrana je minule nedjelje na Krbulji. - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

Sve pohvale našim dečkima, ali i gostima iz Jurovca. Početak susreta bio je vrlo dinamičan te  već u 5.minuti dobivamo pogodak iz prekida. U 7.minuti izjednačavamo iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Marko Matulin. U 12. minuti dolazimo u vodstvo preko Darija Glavaka. U 17.min gosti izjednačuju iz odlične kontre, dok Ivan Hajdinjak do kraja poluvremena vraća Dubravčan opet u vodstvo. I u drugom poluvremenu nastavlja se odlična igra obje momčadi te gosti u 56.minuti dolaze do izjednačenja iz kaznenog udarca. Naši dečki su ipak pokazali htijenje i borbenost što i naplaćujemo prekrasnim pogotkom Lovre Rebreka za 4:3 što je i konačan rezultat utakmice . Treba spomenuti i odličnu reakciju pred sam kraj susreta našeg vratara Ivana Markulinčića. Naime, Ivan je "skinuo" čisti zicer te osigurao pobjedu naše momčadi. Još jednom čestitke gostima na odličnoj igri i sve pohvale na ostavljenoj svlačionici poslije susreta. A mi se okrećemo sljedećoj nedjeljnoj utakmici s NK Graničar iz Kotoribe. Ovakva igra i borbenost odlična su najava za derbi u Kotoribi zato dođite i podržite naše dečke.