Grupa mještana Donje Dubrave i vjernih navijača Nogometnog kluba Dubravčan, koja je povodom 90. obljetnice izgradila tribinu ne miruje. Zajedničkim snagama je ponovno učinila veliku stvar za voljeni klub, a povodom početka nove nogometne sezone. Vlastitim novčanim donacijama i dobrovoljnim radom, ukrasila je istu sa sjedalicama. NK Dubravčan se zahvaljuje vjernim navijačima te se raduje novim akcijama za dobrobit kluba.
