Završila je još jedna Teniska piramida, specifično natjecanje koje traje tokom cijele teniske sezone i u kojem igrači igraju po skupinama svaki sa svakim te se pobjednici prelaze u višu skupinu, a posljednji u nižu skupinu. Na taj način su odigrana 4 ciklusa.
Ove godine sudjelovao je rekordan broj tenisača njih 51. Najboljih, najupornijih, najspretnijih 16 plasiralo su u završnicu. Prvih osam u glavnu skupinu, a drugih osam u utješnu skupinu. Nakon razigravanja u svakoj skupini ostala su četvorica najboljih koji su u subotu 19.10.2109. odigrali polufinalne i finalne mečeve. Nakon uzbudljivih mečeva u svakoj skupini poredak je na kraju bio slijedeći.
Glavna skupina: 1.Miroslav Pogorelec, 2. Patrik Blažeka, 3. Lovro Rusak , Igor Golub
Utješna skupina: 1.Petar Horvat, 2.Marko Žinić, 3. Nemanja Vukotić, 4. Krešo Varga
Dakle ovogodišnji pobjednik Teniske piramide je Miroslav Pogorelec iz Kotoribe. On je jedini do sada kojemu je uspjelo pobijediti i u utješnoj skupini i u glavnoj skupini.
Svi sudionici završnice dobili su prigodne poklone dok je pobjednik dobio i prijelazni pehar kao i pehar u trajno vlasništvo.
Raduje da se svake godine interes za igranje Teniske piramide povećava tako da se nadamo da će i slijedeće godine piramide igrati isti ako ne i već broj tenisača.
Sama završnica protekla je u natjecateljskoj atmosferu ali bilo je i opušteno i veselo zahvaljujući finom grahu koji je pripremio Dinko Kvakan uz asistenciju Stanislava Žinića .
Za TK „Dubravčan“
Anđelko Lisjak
