Oni su odlikaši… - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U školskoj godini 2016./2017. Osnovnu školu Donja Dubrava pohađalo je 227 učenika u 16 razrednih odjela od toga 12 razrednih odjela u osnovnoj školi u Donjoj Dubravi (4 odjela razredne nastave i 8 odjela predmetne nastave) i 4 odjela razredne nastave u područnoj školi u Donjem Vidovcu.
Slijedi popis razrednih odjela s imenima i prezimenima odličnih učenika kao i imenima razrednika svakog razrednog odjela.

ODLIČNI UČENICI SVIH OSAM GODINA
1. Čižmešija Ivona
2. Fabić Marta
3. Fabić Nika
4. Golubić Lora
5. Jezerčić Lucija
6. Kolarić Tin
7. Lukša Elena
8. Miser Antonio
9. Rafael Filip
10. Skledar Martin
11. Vučenik Ivona


NAJSPORTAŠ GENERACIJE
Petar Horvat

NAJUČENICA GENERACIJE
Ivona Vučenik                 

                                                                                                          ć



1. a,  Ksenija Horvat
Dorijan Čmrlec
Morena Habjan
Magdalena Horvat
Antonija Ipša
David Kelava
Teo Knez
Martina Korotaj
Ivan Lisjak
Andi Miser
Aron Punčikar
Patrik Žinić

2.a,  Koraljka Jakupak-Popović
Marija Brljak
Bartol Fabić 
Ivano Fabić
Majda Klipić
Ramona Matotek
Nesa Ribić
Tara Vučenik
Teodor Žinić

3.a, Marina Horvat
Tena Čižmešija
Nikša Dolenčić
Mihaela Gadanec
Leo Klarić
Ivona Međimurec
Antonio Mikulan
Ria Mikulan
Mia Perenc
Vita Perenc
Mia Punčikar
Gabrijel Štefić

4. a, Tamara Žiga
Rea Čižmešija
Bruno Dominić
Benjamin Horvat
Doris Hrašćanec
Saša Ipša
Nina Klarić
Vito Knez
Iva Kralj
Ana Sabočanec

5. a, Gašpar Mikulan
Dajana Čmrlec
Ozren Detelj
Linda Horvat
Nensi Karlović
Paola Lukša
Melisa Matulin
Stipe Popović
Silvestar Punčikar
Lovro Žinić

5. b, Mladen Žerjav
Mia Čmrlec
Fran Kolarić
Lana Lukša
Sara Lukša
Nina Nestić
Lovro Strbad
Marta Švogor
Nina Varga

6. a, Renata Heric
Paula Bogomolec
Vid Krušelj
Noa Kuzmić
Franjo Orehovec
Marta Strbad
Niko Štefić
Ivan Vidović

6. b, Marina Ostrugnjaj
Ena Cenko
Karla Lovrek
Mateja Matotek
Nino Mirić
Dunja Miser
Stjepan Miser
Benjamin Rusak

7. a, Anđelko Lisjak
Karla Čmrlec
Lorena Dokleja
Domagoj Haramija
Mihael Herc
Sara Kos
Nikol Nestić

7. b, Ivana Friščić Dornik
Dora Čmrlec
Lucija Golub
Lorena Lukša
Mihael Matulin
Iva Strbad

8. a, Gordana Mirović
Luka Čižmešija
Nika Fabić
Elena Lukša
Antonio Miser
Filip Rafael
Martin Skledar
Ivona Vučenik

8. b, Martina Kovač
Ivona Čižmešija
Marta Fabić
Lora Golubić
Lucia Jezerčić
Tin Kolarić
Tajana Lukša
Mihael Nestić


 Ravnateljica škole: Mirjana Ribić





Natrag