Naši „Slogaši“ i njihovi prijatelji su od 30. srpnja do 3. kolovoza boravili u Pragu. Nastupali su 1. kolovoza u hotelu Olšanka programom u kojem su se predstavili izvornim Međimurjem, Momačkim nadmudrivanjem, koreografijom Zagorja te koreografijom Međimurja. Nino Klobučarić i Saša Štefić su otpjevali međimurske pjesme uz pratnju tamburaša, a tamburaši su i samostalno izveli nekoliko instrumentala. Osim nastupa, „Slogaši“ su razgledali znamenitosti Praga te poznate gradiće - Češki Krumlov i Telč. Puni pozitivnih dojmova vratili su se kući umorni, ali zadovoljni putovanjem.
prag082015a
prag082015b
prag082015c
prag082015d
prag082015e
prag082015f
prag082015g
prag082015h
Natrag
