Nogometaši bolji od Čehovca - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

Nogometaši Dubravčana su u 24.kolu bili bolji od ekipe NK „ČSK“ iz Čehovca rezultatom 4-2. Prvo poluvrijeme pripalo je našim nogometašima, gdje se zasluženo na poluvrijeme odlazi rezultatom 2-0. Strijelci su bili Pahek Niko u 17´ i Pongrac Mateo u 24´. Da je bilo više preciznosti napadača rezultat je mogao biti i veći. Igrači ČSK-a bolje  su otvorili drugo poluvrijeme te zasluženo smanjili rezultat na 2-1. Lijep lob i pogodak Laszlo Svelezeca u 59´. Deset minuta nakon toga Dubravčan rješava utakmicu. Prvo Švenda Dejan postiže pogodak u 69´, a zatim Brljak Benjamin u 76´. Do kraja utakmice gosti uspijevaju smanjiti na konačnih 4-2, pogotkom Višnjić Roberta u 80´. Spomenimo da su gosti igrali drugi dio s dva igrača manje. Prvo je zbog prigovora i pljuvanja suca isključen Malek Marko u 74´ te Bašnec Dejan u 87´ zbog udaranja igrača. Ovom pobjedom Dubravčan se nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene tablice s 44 osvojena boda. U naredna tri kola slijedi težak raspored za nogometaše, sljedeće nedjelje gostuje se u Držimurcu protiv NK Omladinca, zatim dolazi vodeća ekipa NK Galeb iz Oporovca, te slijedi neugodno gostovanje u Turčišću protiv drugo plasirane ekipe NK Borac PMP.