U subotu, 29. ožujka, nas dvadesetak članova Nautičkog kluba „Fljojsar“ sa obiteljima i simpatizerima Kluba obavili smo proljetno čišćenje obale nautičkog doma. Nakon sakupljanja smeća uz obalu, kojeg je bilo u izobilju, pokosili smo travu i porezali divlje raslinje. Stare zastave zamjenili smo novima, a uz višesatni rad i trud pojedinih članova zavarili smo i konstrukciju na privezištu čamaca koja je sada ponovno sigurna za korištenje. Nakon napornog radnog dana, uz roštilj i okrijepu nastavili smo druženje do u kasno predvečerje. Sljedeće subote, 05. travnja, unatoč kišnom vremenu započeli smo radove na samom domu Fljojsara tako da smo podaskali strop i pretvorili ga u lijepu galeriju. Ovim aktivnostima započeli smo sezonu radova na našem novom domu, a radovi će trajati sve do formiranja njegovog konačnog izgleda.
DP
fljojsariakc042014a
fljojsariakc042014b
fljojsariakc042014c
fljojsariakc042014d
fljojsariakc042014e
fljojsariakc042014f
fljojsariakc042014g
fljojsariakc042014h
Natrag
