Nogometaši pobijedili Draškovčane - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

NK Dubravčan je u nedjeljnom susretu, na domaćem terenu, bio bolji od NK Draškovec s rezultatom  3:1. Gosti su bolje ušli u susret te su odmah na početku imali nekoliko  izglednih prilika. Dubravčan dolazi do prednosti u 5. minuti preko Nevena Andrlona. Rezultatom  1:0 završilo je prvo poluvrijeme. Poslije pauze Dubravčan puno bolje ulazi u susret te to i naplaćuje golom u 58. minuti. Na pravom mjestu našao se Dario Glavak te povisuje na 2:0. Pred sam kraj susreta gosti smanjuju rezultat, ali naši dečki odgovaraju na pravi način te odmah postižu pogodak za konačnih 3:1. U strijelce se po drugi put upisao Neven Andrlon.
Ovim putem NK Dubravčan se zahvaljuje navijačima na velikoj podršci. U 6.kolu odlazimo na gostovanje u Trnovec te se zbog daljine putovanja organizira autobus.