Derbi pripao Dubravčanu - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U posljednjem prvenstvenom kolu, jesenskog djela prvenstva, odigran je derbi kola između NK Dubravčan i NK Centrometal iz Macinca. Naši nogometaši zasluženo su pobijedili lidera prvenstva rezultatom 3-0. Sam početak utakmice pripada gostima, koji promašuju dvije izgledne prilike za pogodak. Dubravčan se dobro držao te pred sam kraj poluvremena ne koristi izglednu priliku. Na odmor se odlazi bez pogodaka 0-0. Početkom drugog djela u 49´ Neven Andrlon postiže pogodak za vodstvo Dubravčana 1-0. VGostujuća momčad je stala što koriste naši nogometaši te postižu pogodak za 2-0. Strijelac je David Kranclbinder u 60´. Zbog vrijeđanja suca u 63´ izravni crveni karton dobiva gostujući igrač Antonio Fegeš. Dubravčan koristi igrača više i postiže treći pogodak u 81´ minuti. Svoj drugi pogodak postiže David Kranclbinder. Pri samom kraju utakmice u 85. minuti dosuđen je jedanaesterac za goste kojeg promašuju, točnije domaći vratar Jagić brani. Na kraju sigurna i zaslužena pobjeda Dubravčana. Ovom prilikom zahvaljujemo se Miroslavu Punčikar na sponzorstvu, kao i svim navijačima koji su uz nas na svakoj utakmici ! Ovom pobjedom nogometaši Dubravčana osigurali su drugo mjesto. Prvo mjesto drži i dalje ekipa Centrometala koja ima tri boda više od Dubravčana, dok je treće mjesto pripalo Poletu iz Pribislavca.

Suci : Klarić Damir (Turčišće), Novak Željko (Prelog), Vlah Morano (Donji Mihaljevec), Kovač Dejan (Donji Kraljevec) – delegat. Gledatelja : 250