Nakon 12 proljetnih pobjeda, remi nogometaša - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 28. kolu natjecanja u 2 međimurskoj skupina A, nogometaši NK „Dubravčan“ su na Krbulji remizirali s NK „Naprijed“ iz Cirkovljana rezultatom 2:2. Dubravčan je poveo u 30. minuti golom Lovreka. Gosti su izjednačili u drugoj minuti nastavka golom Ekarta. Opet su naši nogometaši poveli i to golom Andrlona u 74. minuti. Pet minuta prije kraja susreta golom Crnkovića gosti su izjednačili na 2:2. Naši su nogometaši veće teoretski osigurali naslov prvaka i vjerojatno je došlo do opuštanja nakon 12 pobjeda u nizu u proljetnom dijelu prvenstva. Iduće kolo Dubravčan gostuje u Draškovcu kod tamošnjeg istoimenog ligaša. Susret je na rasporedu u nedjelju, 09. lipnja s početkom u 17.30 sati. Specifičnost kola je što je u svakom od 8 parova nedjeljnog kola jedna momčad postigla 2 gola, a 11 od 16 momčadi postiglo je 2 pogotka.

Croatia - Drava (DM) 3:2
Borac (DH) – Radnički 2:0
Mladost (D) – Omladinac (DS) 2:2
Mladost (I) – Jadran 2:2
Dubravčan – Naprijed 2:2
ČSK – Draškovec 4:2
Vidovčan - Budućnost (P) 0: 2
Drava (K) - Borac PMP 4:2