Visoka pobjeda nogometaša - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 18.kolu nogometaši Dubravčna su visoko pobijedili u gostima domaći NK „Drava“ iz Kuršanca 9:1. Naša ekipa je rano povela, već u trećoj minuti. . Do kraja poluvremena za uvjerljivih 4:1. Pogotke su postigli još Horvat (2) i Lovrek(2). Strijelac za domaću ekipu je Čeko Siniša. Drugo poluvrijeme našim dečkima bilo je samo rutina. Domaćin nije mogao parirati Dubravčanu. Uz rotacije u ekipi postiže se još pet pogotka. U idućem kolu Dubravčan opet gostuje, u Ivanovcu kod tamošnje „Mladosti“ .

Suci : Kolarić Patrik (Strahoninec) i Hrustek Dragan (Mali Mihaljevec), Borko Dragutin (Nedelišće) – delegat.

Rezultati 18.kola : Drava(K) - Dubravčan 1:9 ČSK - Mladost(I) 1:1 Vidovčan - Mladost(D) 2:1 Budućnost(P) - Borac (DH) 5:1 Draškovec - Croatia 1:1 Naprijed - Borac PMP 1:1 Jadran - Drava(DM) 2:1 Omladinac(DS) - Radnički 3:0

Raspored 19.kola, 31.03.2019 – 16.00 sati Omladinac(DS) - Drava(K) Radnički - Jadran Drava(DM) - Naprijed Borac PMP - Draškovec Croatia - Budućnost(P) Borac (DH) - Vidovčan Mladost(D) - ČSK Mladost(I) - Dubravčan