Prvo gostovanje i prva pobjeda. - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

Nakon uspješnog otvorenja (pobjeda protiv Vidovčana) nogometne sezone 2018/2019. godine -   II. međimurske lige, skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ u 2. su  kolu kao gosti upisali pobjedu od 2:0 protiv NK „ČSK“ iz Čehovca  i tako s još tri ekipe u prvenstvu ostvarile maksimalni učinak od 6 bodova. Sve važno na utakmici dogodilo se u prvom poluvremenu. Dubravčan je vodio od 13. minute golom Nevena Andrlona, potom je  propustio realizirati nekoliko velikih prilika za gol. Nakon toga  domaćin „ČSK“ ne uspijeva realizirati jedanaesterac (Tomica Međimurec obranio). Pitanje pobjednika riješio je Miroslav Lovrek u 41. minuti golom za 2:0 za Dubravčan.

Sastav: Tomica Međimurec, Mislav Matijević, Dominik Jadan -kapetan, Damjan Jadan, Marko Matulin, Lovro Rebrek,  Miroslav Lovrek, Neven Andrlon,, Goran Posavec Dražen Horvat i Miroslav Jančijev,
 - rezerve: Sandro Vidović, Ivan Hajdinjak, Damir Ribić, Dejan Švenda, Kristijan Dokleja, Luka Buković i Marin Golubić. Ušli u igru u drugom poluvremenu Ivan Hajdinjak , Luka Buković, Dejan Švenda, Marin Golubić.

Iduće 3. kolo „Dubravčan“ domaćin je NK „Drava“ iz Kuršanca. Utakmica se igra u nedjelju, 02.09.2018.  s početkom u 17:00 sati.
Napomena : Danas tj. utorak 28.08.2018. godine sa početkom u 18.00 sati prijateljsku utakmicu na Krbulji  odigrati će NK „Dubravčan“  i NK „Borac“   Imbriovec.