Peta pobjeda u nizu nogometaša - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 22. kolu II međimjurske lige skupina A,  nogometaši NK “Dubravčan“ su  upisali  petu pobjedu u nizu i to na domaćem terenu protiv NK „Borac PMP“ iz Turčišće s rezultatom 6:1 , (poluvrijeme 3:0). „Dubravčan“ dominirao je tokom cijele utakmice, a nova tri boda osigurao je već u prvom poluvremenu,  kada je golovima Nikole Blažinčića, Miroslava Lovreka i Dejane Švende riješio pitanje pobjednika. U drugom poluvremenu još su golove postigli Miroslav Lovrek, Nikola Blažinčić i Dražen Horvat.
Na tablici sa 50 bodova „Dubravčan“ se nalazi na drugom mjestu, dok vodeći „Kraljevčan 38“ iz Donjeg Kraljevca ima 55 boda.
Idućem kolu „Dubravčan“ gostuje kod „ČSK“ iz Čehovca. Utakmica se igra u nedjelju, 22.04.2018. godine s početkom u 17:00 sati.