Nogometašima samo bod u Dekanovcu - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 5. kolu prvenstava u 2. međimurskoj nogometnoj ligi, slupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ su  na gostujućem terenu, u Dekanovcu, upisali  prvi remi u prvenstvu. Dubravčan je tokom utakmice stvorio 10-tak stopostotnih  prilika za gol, a domaćin je uputio tek jedan udarac na gol i ostvario neriješen rezultat 1:1. Dubravčan je poveo u 44. minuti  golom Dejana Švende a domaćin je izjednačio u 86. minuti euro-golom udarcem sa 16 metara. Ostaje velika žal za propuštenu priliku za pobjedu.
Sastav: Tomica Međimurec, Karlo Hraščanec, Emil Štefić, Dominik Jadan -kapetan, Lovro Balažinec, Damir Ribić, Miroslav Lovrek, Dejan Švenda, Atila Šolo, Goran Posavec i Nikola Blažinčić,   - rezerve: Filip Mirić, Ivan Hajdinjak, Damjan Jadan.  Ušli u igru u drugom poluvremenu Ivan Hajdinjak (60 minuta) umjesto Karla Hraščaneca, te Damjan Jadan (84 minuta) umjesto Dejana Švende.
Iduće kolo „Dubravčan“ je domaćin  „Dravi“ iz Kuršanca. Utakmica se igra u nedjelju, 24.09.2017. godine s početkom u 16:30 sati