Za kraj derbi sa Vidovčanima - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 29. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ kao gosti  upisali su osmi poraz, – i to protiv NK „Borac PMP“ iz Turčišća, sa rezultatom 4:2, poluvrijeme 2:1. „Dubravčan“ je tokom cijele utakmice bio bolja momčad. Domaćin se uglavnom branio. Dubravčan je kod rezultata 2:2 propustio realizirati dvije 100% prilike za gol. Naravno kazna je stigla nekoliko minuta kasnije. Kretanje rezultata 1:0, 2:0, 2:1 Miroslav Lovrek, 2:2 Nikola Blažinčić, 3:2 i 4:2.
Na tablici sa ukupno 47 boda (13 8 8  60:43)  „Dubravčan“ i nadalje nalazi se na 4. mjestu.
Sastav: Emil Štefić, Damir Ribić,  Dalibor Međimurec, Dominik Klarić, Nikola Kučan,  Miroslav Lovrek, Dominik Jadan -kapetan, Josip Igrec, Lovro Balažinec, Dejan Švenda i Nikola Blažinčić,  Rezerva: Benjamin Brljak. (ušao u igru u drugom poluvremenu umjesto Dejana Švende).
Iduće posljednje kolo „Dubravčan“ domaćin je  NK „Vidovčanu“ iz Donjeg Vidovca.  Utakmica se igra u ČETVRTAK 15.06.2017. godine s početkom u 17:30 sati.