Remi nogometaša s Mihaljevčanima - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 5. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK“Dubravčan“ bili su domaćini NK „Dravi“ iz Donjeg Mihaljevca. Utakmica je završila bez pobjednika – neriješeno 0:0. U prvom a naročito u drugom poluvremenu Dubravčan je bio bolja momčad s više prilika za gol, ali bez realizacije. Gosti su uputili svega jedan opasniji udarac prema golu (u prvom poluvremenu).

Sastav: Matej Jakovljević, Damir Ribić, Emil Štefić, Goran Posavec, Nikola Blažinčić, Dominik Jadan -kapetan, Lovro Balažinec, Miroslav Lovrek, Ivan Hajdinjak, Dejan Švenda, Silvio Šulj,
- rezerve Tomislav Štrok, Dalibor Međimurec, Mateo Pongrac, Ivan Horvat, Karlo Hraščanec.
 Ušli u igru:  u 56. min Dalibor Međimurec umjesto Ivana Hajdinjaka , 65. min Karlo Hraščanec  umjesto Silvijo Šulja 72. min Tomislav Štrok umjesto Damira Ribića, 80. min Mateo Pongrtac umjesto Dejana Švende.

Iduće kolo „Dubravčan“ gostuje u Sivici kod NK „Dubrava“. Utakmica se igra u nedjelju, 25.09.2016.  s početkom u 16:00 sati.