Remi nogometaša s „Graničarom“ iz Novakovca - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U sklopu 21.kola II.Županijske lige – istok, nogometaši Dubravčana ugostili su NK Graničar iz Novakovca. Utakmica je završila rezultatom 1-1. Svi pogoci postignuti su na samom početku utakmice. Prvo su poveli gosti u 4´ preko Novak Danijela. Samo tri minute kasnije lijep pogodak iz voleja postiže Brljak Benjamin u 7. minuti. Rezultat se do kraj utakmice nije mijenjao. Prvo poluvrijeme pripalo je Dubravčanu, dok drugi dio igračima Graničara, s obzirom na slabu igru, rezultat je na kraju realan.
Sljedeće subote, nogometaši Dubravčana gostuju u Hodošanu, utakmica počinje u 16.30 sati.