Pobjeda košarkaša u Murskom Središću - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

Ove srijede odigrana je zaostala utakmica  10. kola  C košarkaške lige. Zbog zauzetosti dvorane domaćini iz  M.Središća odgodili su termin utakmice na  srijedu, što našim košarkašima nije nikako odgovaralo, zbog radnih obaveza nekolicine igrača. Pošto su "rudare"doma razbili 60-ak razlike,  pribojavali su se da im se to ne bi odbilo o glavu.
Sam početak utakmice već je dao do znanja da je samo pitanje vremena kada će se naši košarkaši odlijepiti na veću razliku i dati priliku mladim igračima. Poluvrijeme završava 33-40. U 3.  četvrtini naši dodaju gas  i odlaze na 20-ak razlike, a  u zadnjoj četvrtini mlade košarkaške nade održavaju sigurnu prednost do kraja utakmice. Krajnji rezultat 67-83. Najbolji ovogodišnji igrač lige Darko Varga opet je bio enigma za  protivnika.  Vukao je,  asistirao i poentirao u sjajnim kontrama. Treba spomenuti i atraktivno zakucavanje Brune  Ribića koje se viđa samo na tv-ekranima. Pohvala ide cijeloj ekipi Dubravčana koji su ovu utakmicu shvatili ozbiljno na svaki način, a rezultat govori sve POBJEDA 10, PORAZA 0.