Derbi pobjeda za 2. mjesto 11.9.2017

U vrlo važnoj utakmici jesenskog dijela prvenstva nogometaši NK “Dubravčan“ u 4. su kolu na domaćem terenu  upisali treću pobjedu  i to protiv vodećeg na tablici NK „Vidovčan“  rezultatom 2:1. Pobjeda je ostvarena u zadnjih 15 minuta utakmice. Tokom cijele utakmice „Dubravčan“ je imao terensku inicijativu. Gosti su poveli u 36. minuti iz slobodnog udarca (0:1), a izjednačenje došlo je tek u 76. minuti lijepim golom Nikola Blažinčića (1:1). Derbi pobjedu od 2:1 donio je Miroslav Lovrek euro golom u 88. minuti. Zanimljivo je spomenuti da je utakmici bilo nazočno cca 400 gledatelja, a lijepom sportskom ambijentu vatrometom su pridonijeli članovi „Udruge navijača“.
Sastav: Tomica Međimurec, Goran Klemenčić, Dominik Jadan -kapetan, Lovro Balažinec, Matija Črnila, Benjamin Brljak, Miroslav Lovrek, Dejan Švenda, Atila Šolo, Goran Posavec i Nikola Blažinčić,   - rezerve: Filip Mirić, Karlo Hraščanec, Ivan Hajdinjak.  Ušli u igru u drugom poluvremenu Ivan Hajdinjak (49 minuta) umjesto Benjamina Brljaka, te Karlo Hraščanec (74 minuta) umjesto Matije Črnile.
Iduće kolo „Dubravčan“ gostuje kod NK „Mladost“ iz Dekanovca. Utakmica se igra u nedjelju, 17.09.2017.  s početkom u 16:30 sati.