Gostujućom pobjedom u derbi s vodećim „Vidovčanom „ 4.9.2017

Nakon poluuspješnog otvorenja (poraz-pobjeda) nogometaši NK “Dubravčan“ u 3. kolu kao gosti upisali su  sigurnu pobjedu i to opet sa 6:0. Pitanje pobjednika bilo je riješeno u prvih 23 minuta prvog poluvremena kada je bilo 3:0 za „Dubravčan“. Strijelci za „Dubravčan“ bili su redoslijedom Nikola Bažinčić u 5. i 21. minuti, Goran Klemenčić 23. minuti te Benjamin Brljak u 35. minuti U drugom poluvremenu precizni su bili Dejan Švenda u 60., minuti, Nikola Blažinčić u 80. minuti (3. gol). Zanimljivo da je nakon dugo vremena „Dubravčan“ imao čak 6 igrača na klupi za rezerve.
Sastav: Tomica Međimurec, Goran Klemenčić, Dominik Jadan -kapetan, Lovro Balažinec, Matija Črnila, Benjamin Brljak, Damir Ribić, Dejan Švenda, Atila Šolo, Goran Posavec i Nikola Blažinčić,   - rezerve: Sandro Vidović, Dalibor Međimurec, Karlo Hraščanec, Miroslav Lovrek Emil Štefić i Damijan Jadan.  Ušli u igru u drugom poluvremenu Dalibor Međimurec (46. minuta) umjesto Atile Šole, Miroslav Lovrek (55. minuti) umjesto Benjamina Brljaka, Emil Štefić (65. minuta) umjesto Dejana Švende, Karlo Hraščanec (67. minuta) Damira Ribića i Damijan Jadan (72. minuta) umjesto Dominika Jadana.
Iduće kolo „Dubravčan“ je domaćin vodećem  NK „Vidovčanu““ iz Donjeg Vidovca. Utakmica se igra u nedjelju, 10.09.2017.  s početkom u 17:00 sati.