Treća pobjeda u nizu. 17.4.2017

U 21. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ upisali su devetu pobjedu. Kao domaćini  pobijedili su NK „Dubravu“ iz Sivice  s rezultatom 3 : 1., poluvrijeme 1:0. Tokom cijele utakmice „Dubravčan“ je bio bolja ekipa, te je poveo sa 1:0 u 35 minuti golom Josipa Igreca iz 11m. Kazna za brojne promašaje Dubravčana“ stigla je u 57 minuti kada gosti izjednačuju rezultat na 1:1. Dubravčan četiri minute kasnije ponovno vodi strijelac je ponovno Josip Igrec. Konačan rezultat od 3:1 postavlja Nikola Blažinčić u 86 minuti.
Na tablici sa ukupno 34 boda (9 7 5 40: 26)  „Dubravčan“ se nalazi na 6. mjestu.
Sastav: Tomica Međimurec, Damir Ribić, Goran Posavec, Dominik Klarić, Nikola Kučan,  Miroslav Lovrek, Dalibor Međimurec, Dominik Jadan -kapetan, Dominik Klarić, Josip Igrec i  Nikola Blažinčić,   - rezerve: Aleksandar Čižmešija, Dejan Švenda i Karlo Hraščanec.  Ušli u igru u drugom poluvremenu Aleksandar Čižmešija umjesto Damira Ribića, Dejan Švenda umjesto Josipa Igreca i Karlo Hraščanec  umjesto Nikola Blažinčića .
Iduće kolo „Dubravčan“ gostuje u Novom selu na Dravi kod NK „Jedinstva“ Utakmica se igra u nedjelju, 23.04.2017. godine s početkom u 16:30 sati.