Osnovnu školu Donja Dubrava, u ponedjeljak, 22. listopada 2018. godine posjetio je Potpredsjednik Vlade RH i ministar graditeljstva i prostornog uređenja Predrag Štromar. Ministar Štromar ravnateljici Osnovne škole Donja Dubrava Mirjani Ribić uručio je Ugovor o energetskoj obnovi zgrade škole i školske sportske dvorane Donja Dubrava vrijedan 3... detaljnije

Predsjednik Općinskog vijeća Donje Dubrave, Mario Mikulan, sazvao je desetu sjednicu istog za  četvrtak, 25. listopada  2018. godine, u 19,00 sati. Dnevni red sjednice možete pročitati u nastavku…

OPĆINSKO VIJEĆE
KLASA:021-05/18-01/06
UR.BROJ:2109/05-18-01/01

Dubravčan sam na vrhu tablice

Nakon 10.  kola natjecanja u II međimurskoj nogometnoj ligi, nogometaši Dubravčana zasjeli su na prvo mjesto na tablici. Do ovog su kola prvo mjesto dijelili s „Draškovcem“ koji je odigrao neriješeno te za dva boda zaostaje za našim nogometašima. . Deveta pobjeda ostvarena je na domaćem terenu protiv NK „Radnički“ iz Gardinovca s rezultat... detaljnije

Treća pobjeda kuglača

Dubravčan nastavlja u ritmu šokantnih pobjeda. Iako su gosti iz Čakovca bolje otvorili utakmicu, do kraja prvoga bloka je sve bilo pod kontrolom domaćina zahvaljujući poenima Helene i Vinceka. Jako blizu je bio i Horvat za stopostotni učinak. Prava drama slijedi u nastavku kada gosti ozbiljno prijete. Fabić osvaja poen dok Ganžulić gubi isti z... detaljnije

Krštena Lara Margareta Vidović

Dana 20. listopada naša je župna zajednicu sakramentom krštenja dobila novog člana. U prisustvu svojih roditelja i kumova krštena je Lara Margareta Vidović  (Roditelji:Damir Vidović i Monika r. Međimurec; Kumovi: Igor Lovrek i Snježana r. Klarić). Roditeljima čestitamo i želimo im da uz pomoć kumova odgoje dijete u duhu na krštenju danih zavje... detaljnije

Završnica teniske piramide

TK „ Dubravčan“ organizirao je u subotu 6.10.2018. završnicu Teniske piramide. Teniska piramida je specifično natjecanje,sada već tradicionalno, koje se odvijalo tijekom ljetnih mjeseci u kojem su igrači bili podijeljeni u 6 grupa po šest natjecatelja. Igralo se svaki sa svakim i pobjednik grupe prešao bi u višu grupu,a posljednji u nižu grupu... detaljnije

Pobjeda u ostanak u vrhu tablice

U 9. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi,  nogometaši Dubravčana su  ostvarili  osmu pobjedu i to u gostima protiv NK „Drava“ iz Donjeg Mihaljevca s rezultatom 1:0 (poluvrijeme 0:0). Dubravčan je pobjedu osigurao krajem utakmice tj. u 80. minuti golom iz jedanaesterca, koji je realizirao Dejan Švenda. Pred brojnom publikom uta... detaljnije

Nova pobjeda kuglača

Kuglači Dubravčana su pobijedili na vrućem gostovanju u Koprivnici kod ekipe Željezničara. Ovaj puta nije bilo sa minimalnom razlikom. Zahvaljujući Heleni i Vinceku se povelo sa 2-1 i solidnom razlikom koja nije bila ozbiljnije ugrožena u drugom bloku. Čvrsti osigurač trećeg poena je bio Fabić, a kada su u duetu Miser i Čižmešija primirili naj... detaljnije

Dobravski branitelji u „Epic Brozu“

U parku dr. Franje Tuđmana, u Velikoj Gorici,  održane su državne sportske igre dragovoljaca i veterana domovinskog rata koje su okupile 1300 ljudi, dragovoljaca od Vukovara do Dubrovnika. Na igrama su sudjelovali i članovi našeg općinskog UDVDRa.
Poslije igara predsjednik dobravskih branitelja Neven Lisjak nam je rekao: „... detaljnije

„Papir nije smeće“

Obavještavamo sve korisnike Dječjeg vrtića "Klinčec" da ćemo se početkom studenog 2018. godine uključiti u  akciju prikupljanja starog  papira.
Očekujemo dobar odaziv, kako roditelja tako i sumještana naše Općine. Kontejner Unimera biti će 6.11. 2018. godine, u utorak, u dvorištu Dječjeg vrtića u Donjoj Dubravi.<... detaljnije

Pobjeda u drugom poluvremenu

U 8. kolu nogometaši Dubravčana ostvarili su i sedmu pobjedu i to od 5:1  (poluvrijeme 1:1) protiv NK „Borca PMP“ iz Turčišća. Dubravčan je pobjedu osigurao u drugom poluvremenu, a delegat je zapisao da je domaćin bio puno bolja momčad u drugom poluvremenu, a da je utakmica bila živa i borbena sa čak 5 opomena i dva isključenja. U prvom p... detaljnije