GKP „Pre-kom“ Prelog obavještava mještane da sa 03.10.2016. počinje sa čišćenjem
:1, 2, 3, 10, 11 i 12 mjesec u
godini, a za plin čišćenje  je u 11 i 2 mjesecu.
... detaljnije

Kuglači startali porazom

Kuglači Dubravčana su loše otvorili novu sezonu. Sa skromnih ekipnih 3015 čunjeva se ne može pobijediti nikoga a pogotovo jednog od favorita za prvo mjesto. Vučenik je to najbolje osjetio jer protiv Štefoićevih 611 nije imao minimalne šanse za set. Šimunić je imao loš dan i također ostao bez seta. Hraščanec je jedini osvojio poen protiv najsla... detaljnije

Dubravčan pobijedio „Jedinstvo“ iz Novo selo na Dravi

U 7. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ upisali su drugu pobjedu. Kao domaćini pobijedili su NK „Jedinstvo“ iz Novo selo na Dravi s 2: 0. Tokom cijele utakmice Dubravčan je bio bolja ekipa, pogotovo u posljednjih 30 minuta utakmice kada se promašilo nekoliko velikih prilika za gol. Golove (2) postigao je... detaljnije

Krštene Dora i Iva Brljak

Dana 1. listopada  naša je župna zajednicu sakramentom krštenja dobila dva novo člana. U prisustvu svojih roditelja i kumova krštene su Dora i Iva  Brljak  (Roditelji: Mario Brljak i Ana r. Špoljarić; Kumovi: Nikola Matotek i Patricija r. Knez). Roditeljima čestitamo i želimo im da uz pomoć kumova odgoje dijete u duhu na krštenj... detaljnije

Vinkovačke jeseni

Članovi KUD-a Seljačka sloga Donja Dubrava nastupili su na Državnoj smotri izvornog folklora „Vinkovačke jeseni“ u Vinkovcima nakon što su plasman na Smotru izborili na Županijskoj smotri izvornog folklora u Donjoj Dubravi. Jeseni su s pravilom nazvane jeseni jer se na pozornici i cestama Vinkovaca u najizvornijem obliku pokazalo negdje oko 40... detaljnije

Ministarstvo poduzetništva i obrta pokrovitelj manifestacije ...

Shodno raspisanom Javnom pozivu Ministarstva poduzetništva i obrta za prijavu gospodarskih manifestacija, znanstveno – stručnih skupova i ostalih aktivnosti promidžbe i poduzetništva i obrta, za pokroviteljstvo istoimenog javnog poziva, Općina je kandidirala gospodarsku manifestaciju Dani ljuka i ekološke proizvodnje. Prihvaćanjem prijave od s... detaljnije

Zapisnik sa 17. sjednice Općinskog vijeća

Izvod iz zapisnika sa 17. sjednice Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava održane dana 12. rujna 2016. godine u Domu kulture „Zalan“, možete pročitati u nastavku…

KLASA:021-05/16-01/03
UR.BROJ:2109/05-16-01/02
Donja Dubrava, 12.09.2016.

I Z V O D   I Z   Z A ... detaljnije

Kuglači u subotu startaju s ligaškim natjecanjem

Kuglači Dubravčana ove subote započinju sa prvenstvom u novoj sezoni 3. kuglačke lige sjever - zona Varaždin. Ždrijeb im nije bio sklon pa će u prvom kolu biti domaćini ekipi Elektre iz Križevaca koja je u prvenstvo ušla s najviše pojačanja, a samim time najavila ozbiljnu kandidaturu za prvo mjesto. Utakmica počinje u 20 sati te se pozivaju navijač... detaljnije

Poraz nogometaša u Sivici

U 6 kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ su izgubili  u Sivici  od „Dubrave“. U prvom i drugom poluvremenu bila je  to igra ravnopravnih protivnika, borbena, ali bez pravih prilika za gol. Pobjednik je odlučen u 33 minuti prvog poluvremena udarcem sa 30 metara. Zaslužena pobjeda domaćina i t... detaljnije

Primanje za djecu branitelja koja su sudjelovala na državnom ...

Zamjenik načelnika Drago Mikulan i predsjednik Općinskog vijeća Zlatko Haramija primili su djecu branitelja koja su sudjelovala na državnom takmičenju. Petar Jakupak i Domagoj Haramija osvojili su pritom srebrne medalje u stolnom nogometu.
Bila je to prilika da djeca kažu kako im je bilo na tim susretima, kako im je u školi, či... detaljnije

OPG Sabol na eko sajmu u Čazmi

Minulog vikenda.  17.  i 18.rujna 2016.  u organizaciji  udruge ekoloških proizvođača , održan je 3. eko  sajam  u Čazmi  „Eko kulturom do zdravlja“. Svoje mjesto i učestvovanje na toj tradicionalnoj manifestacije dobilo je nekoliko izlagača iz Međimurske županije. Dobravu je  predstavljalo je OPG Sabol ... detaljnije