NOVOSTI

Poraz nogometaša u Dekanovcu

U 4. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK“Dubravčan“ su izgubili  u Dekanovcu  od „Mladosti“ . U prvom poluvremenu Dubravčan je bio bolja momčad sa više prilika za gol. U drugom poluvremenu igra je bila ravnopravna, ali su domaći igrači u završnici utakmice iskoristili dvije pogreške u obrani naših  i z... detaljnije

Izbori 2016.

Završili su izbori za Zastupnički dom Hrvatskog sabora. Kako smo na izborima glasali mi Dobravčani? Od ukupno 1751 upisanog birača glasalo je njih 924.  Nevažećih listića bilo je 11. U nastavku možete pročitati privremene i  neslužbene rezultate izbora za našu Općinu…

Stranka Milana Bandića 20 glasova... detaljnije

Vjenčali se Vladimir Rumec i Andreja Špoljarić

Dana 10. rujna   kršćanski su brak sklopili Vladimir Rumec  i    Andreja Špoljarić.  Sretnim mladencima čestitamo i neka ih u njihovu zajedničkom obiteljskom životu prati Božji blagoslov....  ... detaljnije

Glas za Darka Horvata - glas za razvoj Dobrave

Poštovani mještani.
Pozivamo vas da izađete na izbore i podržite našeg mještana, ministra Darka Horvata,  koji je znao u ovom doduše kratkom ministarskom razdoblju pomoći svojoj Dobravi kroz završene projekte i projekte koji  još slijede do kraja godine, u vrijednosti od dva i pol milijuna kuna. Stoga smatramo da je z... detaljnije

Kada nepravda postane zakon otpor postaje dužnost

Poštovani sugrađani, svi radnici i zemljoradnici…svi obespravljeni, ovršeni, blokirani i deložirani…svi  koji jedva koračate pod ovim državnim jarmom….
Na početku da vam  se predstavim.   Dragan Pongrac, završil sam u  politici, nisam se „hitil“ kak bi se to  po domaćem reklo. Uključio sam se u ŽIVI ZID u vre... detaljnije

Klub za starije osobe organizira izlet u Opatiju.

Klub   za   starije osobe organizira 18.09.2016. izlet u Opatiju.
Plan puta:

-razgledavanje grada
-KONCERT KLASIČNE GLAZBE Imperial College Symphony Orchestra London U KRISTALNOJ DVORANI HOTELA KVARNER
• Cjelokupni izlet 200 KN (autobus, ulaznica, ručak)
• Polazak iz Pre... detaljnije

Sazvana 17. sjednica općinskog vijeća Općine Donja Dubrava

Predsjednik  općinskog vijeća Općine Donja Dubrava Zlatko Haramija je sazvao 17. sjednicu Vijeća Općine Donja Dubrava za  ponedjeljak,  12. rujna 2016. godine, u 19,00 sati u zgradi "Zalan". Dnevni red sjednice možete pročitati u nastavku…

OPĆINSKO VIJEĆE
KLASA:021-05/16-01/03
UR.BROJ:2109/0... detaljnije

Izlet dobravskog Crvenog križa u Krašić i Samobor

OD Crvenog križa Donja Dubrava organizira izlet u Krašić i Samobor 17. rujna 2016. godine. Troškove prijevoza  plaća Gradsko društvo Crvenog križa Čakovec,  a ručak i ulaznice plaćamo sami. Cijena ručka iznosi 60, 00 kn. Polazak na izlet je 17. 09. 2016. godine u 6,30 sati ispred općinske zgrade.
Prijavite se i uplatite 60,... detaljnije

Zdravstveno savjetovalište u organizaciji kluba za starije o ...

Klub za starije osobe Donja Dubrava organizira zdravstveno savjetovalište koje će se održati u petak, 09.09.2016. od 16:00 do 17:00 sati u INFO centru u dvorištu Zalana.
Program uključuje:  izmjera krvnoga tlaka i šećera u krvi, informativnu literatura o zdravlju te  savjetovanje o zdravlju

... detaljnije

Nogometaši u zadnjim minutama iščupali remi

U 3. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK“Dubravčan“ su remizirali na Krbulji s NK“Budućnost“ Miklavec. Naši loše krenuli u utakmicu i gosti već na polovici prvog poluvremena vode s 2:0. Naši smanjuju golom Silvija Šulja, međutim gosti pred sam kraj prvog poluvremena postižu pogodak te  na odmor odlaze s dva gola... detaljnije

Rješenje o određivanju biračkih mjesta za našu općinu

Izborno povjerenstvo iii. Izborne jedinice na osnovi Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor ("Narodne novine", broj 66/15 - pročišćeni tekst i 104/15-Odluka i Rješenje Ustavnog suda Republike Hrvatske, broj: U-I-1397/2015 od 24. rujna 2015., dalje: Zakon) Izborno povjerenstvo III. izborne jedinice donosi rješenje o određivanju biračkih mjest... detaljnije