NOVOSTI

Poraz nogometaša u Sivici

U 6 kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ su izgubili  u Sivici  od „Dubrave“. U prvom i drugom poluvremenu bila je  to igra ravnopravnih protivnika, borbena, ali bez pravih prilika za gol. Pobjednik je odlučen u 33 minuti prvog poluvremena udarcem sa 30 metara. Zaslužena pobjeda domaćina i t... detaljnije

Primanje za djecu branitelja koja su sudjelovala na državnom ...

Zamjenik načelnika Drago Mikulan i predsjednik Općinskog vijeća Zlatko Haramija primili su djecu branitelja koja su sudjelovala na državnom takmičenju. Petar Jakupak i Domagoj Haramija osvojili su pritom srebrne medalje u stolnom nogometu.
Bila je to prilika da djeca kažu kako im je bilo na tim susretima, kako im je u školi, či... detaljnije

OPG Sabol na eko sajmu u Čazmi

Minulog vikenda.  17.  i 18.rujna 2016.  u organizaciji  udruge ekoloških proizvođača , održan je 3. eko  sajam  u Čazmi  „Eko kulturom do zdravlja“. Svoje mjesto i učestvovanje na toj tradicionalnoj manifestacije dobilo je nekoliko izlagača iz Međimurske županije. Dobravu je  predstavljalo je OPG Sabol ... detaljnije

Potpisan ugovor za nabavu i izvođenje radova postave novih L ...

Nakon obavljenog postupka javne nabave za nabavu led svjetiljki i izvođenje radova donesena je odluka o Odabiru ekonomski najpovoljnije ponude ponuđača ELEKTROINSTALACIJE vl. Dražen Gregoraš iz Preloga. Sukladno navedenom, u prostorijama Općine potpisivanje Ugovora odradili su Dražen Miser, načelnik Općine i Dražen Gregoraš, direktor Elektroin... detaljnije

Škola tenisa

Proteklog vikenda 09., 10. i 11. rujna na terenima na Krbulji održan je 8. po redu dječji teniski turnir u organizaciji Teniskog kluba „Dubravčan“. Ovaj već tradicionalni turnir organizira se kao završetak „Škole tenisa“ i prilika je svim polaznicima da pokažu stečeno znanje. Čak 29 polaznika borilo se za odličja i što bolji plasman na turniru... detaljnije

Remi nogometaša s Mihaljevčanima

U 5. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK“Dubravčan“ bili su domaćini NK „Dravi“ iz Donjeg Mihaljevca. Utakmica je završila bez pobjednika – neriješeno 0:0. U prvom a naročito u drugom poluvremenu Dubravčan je bio bolja momčad s više prilika za gol, ali bez realizacije. Gosti su uputili svega jedan opasniji udarac pre... detaljnije

Zahvala Dobrafčanima koji su podržali „Živi zid“

Zahvaljujem se u ime „Živog zida“  i svoje osobno ime, što ste podržali jedinu stranku koja se bori za prava i bolju budućnost „malog“ čovjeka. Samim time digli nas na visoko 3. mjesto  v Dobrvi. A mi nećemo iznevjeriti vaše povjerenje i još srdačnije ćemo se boriti protiv nepravde…..

Sa štovanjem koordinat... detaljnije

Dobravski ribiči na "lovu" za 1. mjesto

U nedjelju 18.09.2016 SRD"Štuka " domaćin je zadnjeg,  6. kola 1. međimurske lige na kojem naše natjecatelje očekuje borba za sam vrh ljestvice.
Natjecanje počinje od 10.00 sati pa stoga pozivamo sve članove, mještane i simpatizere da svojim dolaskom uveličaju ovu manifestaciju. Naravno,  za sve pripremamo hladna pića te sv... detaljnije

HNS Međimurske županije održao je svoje druženje spustom sta ...

HNS Međimurske županije održao je svoje druženje spustom starim tokom rijeke Drave. Na spustu su bili predstavnici večine općinskih organizacija HNS-a sa županijskim predsjednikom i županom Međimurske županije Matijom Posavcem. Uz ugodno druženje, razgovore o raznim razvojnim inicijativama, održana su i sportska natjecanja u odbojci na pijesku... detaljnije

Aktivnosti načelnika Općine Dražena Misera između dvije sjed ...

U sklopu materijala za 17. sjednicu Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava, vijećnici  su dobili izvještaj o aktivnostima načelnika Općine, Dražena Misera, između dvije sjednice Vijeća. Što je radio načelnik u tom periodu možete pročitati u nastavku..