NOVOSTI

Nordijsko hodanje na Krbulji

U subotu, 29.3.2014. u prijepodnevnim satima održana je posljednja radionica „Programa zdravog života“ nordijsko hodanje koje je demonstrirala trenerica, licencirana voditeljica nordijskog hodanja Lana Križarić. Radionica se odvijala  u dvije grupe na školskim sportskim terenima na Krbulji. Bilo je zanimljivo vidjeti i okušati se u nordijskom ... detaljnije

Obavijest mještanima

Obzirom na situaciju u posljednjih mjesec dana kada je urušeno nekoliko prekrasnih i zdravih stabala na javnim površina i to na vlastitu inicijativu načelnik Općine Dražen Miser i Odbor za zaštitu okoliša i uređenje mjesta obavještava mještane da  ne ruše drveće na javnim površinama bez dobivene suglasnosti Općine. Ubuduće ukoliko netko ... detaljnije

Konačno je pobijeđeno i to „Nedelišće“!

Ovo je bila posljednja domaćinska utakmica i završena je na najbolji mogući način, pobjedom nad izravnim konkurentima za 2. mjesto ekipom „Nedelišća“, ukupnim rezultatom 63 - 52. Koliko su gosti neugodni protivnik pokazuje podatak da smo tek u drugom poluvremenu sustigli zaostatak i prelomili utakmicu. Pobjeda je stig... detaljnije

Đuro Haramija, 60 godina na glazbenoj sceni

Na Skupštini Puhačkog orkestra Donje Dubrave, održanoj minuli tjedan, Đuro Haramija (1940.) primio je zahvalnicu za 60 godina kontinuiranog rada u glazbenoj kulturi Donje Dubrave. Zahvalnicu je, najstarijem članu orkestra, predao predsjednik Vedran Klarić.
Svoju glazbenu karijeru, Đuro je  počeo je 1953. godine, kao trinaestogodišnjak... detaljnije

Prekasno se probudili

Kuglači Dubravčana su odradili još jednu čvrstu domaćinsku utakmicu. Već nakon prvog dijela su imali vodstvo od 2-1 i pedesetak čunjeva prednosti. Poene su osvojili Miser zahvaljujući kvalitetnom početku (292) i Šimunić zbog slabijeg protivnika. Veliki posao je odradio i Fabić iako nije osvojio poen ali je najboljeg igrača gostiju držao na pristojn... detaljnije

Dubravčan remizirao u Držimurcu

U 20. prvenstvenom kolu NK „Dubravčan“ je gostovao u Držimurcu kod NK „Omladinc“. Utakmica  je završila bez pobjednika rezultatom 1-1. Prvo poluvrijeme pripalo je Dubravčanu. Iz ubačaja sa desne strane u 21 minuti Bojan  Brkić postiže pogodak za 0-1 te se tim rezultatom odlazi na odmor. Solidna igra Dubravčana i u nastavku drugog poluvrem... detaljnije

Održano posljednje predavanje projekta „Program zdravog živo ...

U utorak, 25.3.2014. u 17,00 sati u holu škole psihologinja Berta Bacinger-Klobučarić, prof. govorila je o Upravljanju stresom (drugi dio krovne teme „Nema zdravlja bez mentalnog zdravlja!“). Polaznici su na ovom susretu izabrali termin za „kontrolni pregled“, koji će se održati u dva dana, u utorak, 1. travnja od 8,30 sati i u srijedu... detaljnije

Obavijest udrugama – donacije HEPa

Kao i prošle godine Hrvatska elektroprivreda d.d. raspisala je Javni natječaj za dodjelu donacija u 2014. godini. Na natječaj se mogu prijaviti isključivo registrirane udruge, klubovi i ustanove sa sjedištem u Republici Hrvatske. Predmet natječaja je dodjela donacija za podupiranje projekata iz područja:
-  mladi (odgojno – obrazovni proje... detaljnije

Općinsko društvo CK Donja Dubrava organizira odlazak u Topli ...

Općinsko društvo CK Donja Dubrava organizira odlazak u Toplice Sveti Martin u subotu, 05. 04. 2014. Prijevoz plaća Društvo, a ulaznice su za odrasle 20, 00 kn a za djecu 10,00 kn, a razliku sufinancira Društvo. Polazak je 05. 04. 2014. u 13,00 sati ispred zgrade Općine.
Molimo članove i njihove obitelji da se prijave Danijeli Balog do srijede, ... detaljnije

Kuglači i teoretski ispali iz lige

Kuglači Dubravčana su porazom protiv MIV-a zacementirali zadnju poziciju u prvenstvu. Šanse su ponovno postojale jer je Miser ispustio prednost od 2-0 sa lijepom šansom da dobije treći set. Dok je Fabić sigurno držao bod, Štefić je u prvoj polovici bio nemoćan za protivnikovih 309 srušena čunja. Drugi dio utakmice donosi dva izuzetno napeta dvoboja... detaljnije

Održan Sabor dobravske Udruge dragovoljaca i veterana domovi ...

U subotu, 22. ožujka, u zgradi Zalan održan je godišnji Sabor Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata, ogranka Donja Dubrava. Uz članove Udruge Saboru su prisustvovali i načelnik Općine Donja Dubrava, Dražen Miser, Slavko Markač, dopredsjednik županijske organizacije branitelja, te predsjednici ostalih dobravskih udruga.
U svom izl... detaljnije

Povratak na pobjedničke staze

U mini-derbiju kola momčad „Dubravčana“ bila je bolja od ekipe „Preloga“ ukupnim rezultatom 68–63. Pobjeda je ostvarena pred mnoštvo navijača  i to za nas predstavlja pravu pobjedu jer košarka se upravo radi njih i igra. Na kraju bi rezultat bio puno uvjerljiviji da nije došlo do potpunog opuštanja pred kraj utakmice kada zbog mnoštva po... detaljnije