NOVOSTI

Dubravčan zaustavljen u 1/4 kupa

U srijedu 09.04.2014 NK Dubravčan je igrao 1/4 CUP-a Međimurskog nogometnog saveza te je poražen u Šenkovcu rezultatom 3-1. Naši igrači pružili su dobar otpor igračima Šenkovca koji igraju u I. Međimurskoj ligi. Dubravčan je dobro otvorio utakmicu, već u 10 minuti imamo kazneni udarac, ali ga na žalost promašujemo. Pred sam kraj poluvremena, ... detaljnije

Veterani NK „Dubravčan“ startali s dvije pobjede

Veterani NK „Dubravčana“ u drugom proljetnom nastupu ubilježili su i drugu pobjedu. Nakon prošlosubotnje  pobjede na domaćem terenu protiv NK „Drava“ Donji Mihaljevec sa 4 : 1, ove subote pobijedili su na gostovanju kod imenjaka „Dubravčana iz Gornje Dubrave“ rezultatom od 5 : 1. Strijelci za „Dubravčan“  bili su Zoran Rafael, Zoran Štefi... detaljnije

Održana skupština Udruge umirovljenika

U nedjelju, 6 travnja, u kavani „Opera“  održana je redovna godišnja izvještajna Skupština Udruge umirovljenika Donje Dubrave. Uz članove Udruge Skupštini je prisustvovao i načelnik Općine Donja Dubrava, Dražen Miser te predstavnici nekoliko udruga umirovljenika iz Međimurske i Koprivničko Križevačke županije. Dobravska Udruga umirovljen... detaljnije

Akciju skupljanja starog papira u Osnovnoj školi Donja Dubra ...

Osnovna škola Donja Dubrava ponovo se aktivno uključuje u Akciju skupljanja starog papira  te poziva sve mještane da im se pridruže. Akcija će se odvijati u petak,11.4.2014. od 14 – 18 sati i  u ponedjeljak, 14.4.2014. od 8 – 14 sati ispred škole.
Hvala  svim  stanovnicima Donje Dubrave koji čuvaju  st... detaljnije

Dobravčani na proslavi 24. obljetnice HDZa u Međimurju

Na proslavi 24. obljetnice Hrvatske demokratske zajednice u Međimurju, održane 2. travnja 2014. u Centru za kulturu u Čakovcu, prisustvovalo je tridesetak članova općinskog ogranka HDZa Donje Dubrave, predvođenih načelnikom Draženom Miserom, zamjenikom načelnika Dragutinom Mikulanom, predsjednikom Općinskog vijeća Zlatkom Haramijom i prvim po... detaljnije

Poraz unatoč dobroj igri

„Globetin“ pobjednički niz je nastavljen. To znači da naš plan da „zapaprimo“ „Globetki“ nije uspio. Izgubili smo sa tijesnih 74-69 iako smo vodili veći dio utakmice te dobili tri četvrtine utakmice. Odličnih 10 minuta bilo je dovoljno domaćinu da rješi utakmici u svoju korist. Povukli su u tim minutama najbolji igrači „Globetke“, Vugrinec i ... detaljnije

Vikend akcije Nautičkog kluba „Fljojsar“

U subotu, 29. ožujka, nas dvadesetak članova Nautičkog kluba „Fljojsar“ sa obiteljima i simpatizerima Kluba obavili smo proljetno čišćenje obale nautičkog doma. Nakon sakupljanja smeća uz obalu, kojeg je bilo u izobilju, pokosili smo travu i porezali divlje raslinje. Stare zastave zamjenili smo novima, a uz višesatni rad i trud pojedinih članova za... detaljnije

U derbiju začelja Vidovčan bolji od Dubravčana

U susjednom derbiju odigranom na sportskom parku „Kalanica“ u Donjem Vidovcu, domaćin NK Vidovčan pobijedio je naš NK Dubravčan rezultatom 2-0. Domaćini su od samog početka utakmice ušli čvrsto i sa željom za pobjedu, dok se za Dubravčan to ne može reći. Čast pojedincima koji uvijek pruže maksimum, ali većina igrača Dubravčan... detaljnije

Poraz kuglača u oproštaju s drugom kuglačkom ligom

Premijerna sezona Dubravčana u 2. HKL-RS završila je porazom. Teško je bilo stvoriti dodatni adrenalin za utakmicu koja nije ništa odlučivala ali šteta što je odmah u prvom dijelu trojac Dubravčan (Miser,Šimunić,Fabić) dobio kvalitetnu lekciju od mladih snaga Koprivnice. Time je pitanje pobjednika bilo riješeno ali su u drugom dijelu bili napetiji ... detaljnije

Juniori Dubravčana na poluzavršnici prvenstva Hrvatske

Kao najmlađa ekipa u juniorskoj konkurenciji,  sa samo dva prava juniora, naši su dečki u regularnom  djelu sezone završili na odličnom drugom mjestu i time nadmašili sva očekivanja te  izborili nastup na poluzavršnici prvenstva Hrvatske. Taj uspeh je još veći kad znamo da smo ušli u TOP 20 momčadi Hrvatske  kao najmlađa m... detaljnije

NK „Međimurje“ porazio juniore u kupu NS Međimurja

U osmini finala juniorskog kupa NS Međimurja, jučer, 03.04.2014., na Krbulji su snage odmjerili NK „Dubravčan“ i NK „Međimurje“ iz Čakovca. Iako su dobar dio utakmice bili ravnopravni protivnik, naši su mladi nogometaši utakmicu izgubili s 4:0. Ostaje žal što je ždrijeb bio nemilosrdan i našim nogometašima, već u ranoj fazi natjecanja dodijelio prv... detaljnije