NOVOSTI

Važnost prevencije i ranog otkrivanja raka debelog crijeva

U utorak, 11.3.2014. održana je radionica pod nazivom „Važnost prevencije i ranog otkrivanja raka debelog crijeva“, a predavačice su bile: Renata Kutnjak Kiš, dr.med.,spec.epidemiolog, Marija Prekupec, dipl.med. techn,  iz Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije. Svi polaznici imali su jedinstvenu priliku proći kroz veliki model debelog ... detaljnije

Juniori KK Dubravčana na regiji

Igrači juniora ( sastavljeni većinom od kadeta ) KK Dubravčana osigurali su igrom slučaja (nepodmireni računi ostalih ekipa, švercanje igrača i sl.) nastup na regionalnom prvenstvu, na kojem osim njih natječu još i ekipe KK Međimurje, KK Podravac i KK Križevci. Utakmice s Međimurjem se prenose ( poraz u obje) dok je utakmica s Podravcem bila odigra... detaljnije

Sazvana 5. sjednica Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava

Predsjednik Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava, Zlatko Haramija, je sazvao 5.  sjednicu Vijeća za ponedjeljak, 17. ožujka 2014. u 19 sati u zgradi „Zalan“. Dnevni red sjednice možete pročitati u nastavku…

Na temelju članka  56.  Poslovnika Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava („Službeni glasnik Međimurske županije“ br... detaljnije

Novi poraz kuglača

Kuglači Dubravčana nisu ozbiljnije priprijetili vodećoj ekipi Lepoglave na njihovim stazama. Počasni poen je osvojio Cenko vrhunskim finišem protiv nominalno drugog igrača domaćina. Horvat i Miser nisu uspjeli osvojiti barem set protiv izuzetno raspoloženih protivnika. U drugom dijelu je samo Čižmešija ml. imao šanse za poen. Šimunić nije kvalitetn... detaljnije

U doigravanje krenuli porazom

Postoje momčadi čija vam igra nikako ne odgovara. Za nas je to ekipa „Nedelišća“. Ni u trećem međusobnom susretu nismo uspjeli pobjediti. Prvi put smo u prvenstvu bili kompletni i opravdano sam se nadao da sa gostovanja možemo donijeti „puni plijen“, ali......... Početne minute to su nagovještavale. Naši „starteri“ odlično su otvorili susret i potp... detaljnije

Održana Skupština Udruge žena

U subotu, 8. ožujka 2014, u prepunoj plavoj sali kavane „Opera“ održana je izborna Skupština „Udruge žena“ naše Općine. Uz članice udruge, skupštini su prisustvovali i načelnik Općine Dražen Miser, ravnateljica osnovne škole „Donja Dubrava“ Mirjana Ribić te predsjednici ostalih dobravskih udruga. U svom izvještaju o radu u minuloj godini, pre... detaljnije

Dubravčen poražen od Kraljevčana

U 17.kolu II. županijske lige – istok, NK Dubravčan je poražen, na domaćem terenu, od lidera prvenstva NK Kraljevčan 38´ rezultatom 2:0. Gosti su postigli po jedan pogodak u svakom poluvremenu. Dubravčan je odigrao solidnu utakmicu  te probao parirati vodećoj ekipi prvenstva. Nije bilo previše prilika na utakmici, no gosti su svoje šanse... detaljnije

Dobravski umirovljenici odigrali susret s vršnjacima iz Sv. ...

Dobravski umirovljenici odigrali su još jedan u nizu kuglačkih susreta. Ovaj su im put protivnici bili njihovi vršnjaci iz Svete Marije. U napetoj utakmici 11 na 11 narodnim načinom, nakon što su se momčadi nekoliko puta izmijenile u vodstvu pobijedili su dobravski umirovljenici s 32 čunja razlike.
Druženje je završilo, kao i uvijek, zaje... detaljnije

Kuglači Dubravčana se oprostili i od natjecanja u KUP-u

Kuglači Dubravčana su se oprostili i od natjecanja u KUP-u nakon gostovanja u Bjelovaru kod ekipe Sirele. Odlično je počeo trojac Cenko-Miser-Čižmešija ml. te su već nakon 60 hitaca imali 100-tinjak čunjeva prednosti. Domaćin izmjenama uspijeva malo smanjiti zaostatak ali prednost Dubravčana ostaje 2-1 uz solidnih 60-tak čunjeva. Poene su osvojili ... detaljnije