NOVOSTI

75godišnjaci proslavili jubilej

U subotu 27.10.2018.skupili smo se vršnjaci rođeni 1943/44.u kavani Opera. 75.rođendan i 60 godina od završetka osnovne škole proslavili smo kak se fšika, uz dobru hranu, piće i glazbu sastava Fuliri. I naravno zaplesali smo. Nek se zna da još moremo.... detaljnije

Pobjednik odlučen za pola sata

U 11-tom kolu nova pobjeda Dubravčana protiv domaćeg „Omladinca iz Držimurec streleca rezultatom od 4:0 (poluvrijeme 3:0) i to za svega pola sata utakmice uz odličan postotak realizacije. Golovi su postignuti : 1.0 u 9 minuti Neven Andrlon, 2:0 u 15 minuta Miroslav Jančijev, 3:0 u 30 minuti Marko Matulin i u drugom poluvremenu ponovno Neven An... detaljnije

I četvrta pobjeda u nizu kuglača

Konačno su kuglači Dubravčana pobijedili bez dodatnih šokova. Gosti iz Varaždina nisu bili raspoloženi kao prošle sezone pa su pretrpjeli glatki poraz. Uvodna trojka Helena, Horvat i Hraščanec su bili stopostotni a razlika je bila veća od sto čunjeva. U drugom dijelu je slijedilo opuštanje na objema stranama, samo je Fabić od svih igrača preba... detaljnije

Turnir parova TK“Dubravčan“

Ovogodišnja teniska sezona polako završava. Povodom toga TK“Dubravčan“ organizirao je u subotu 23. 10. 2018. turnir parova. Na Krbulji se okupilo 11 teniskih parova iz Donje Dubrave,  Ludbrega Donjeg Vidovca,  Kotoribe i  Preloga. Parovi su mečeve igrali na jedan dobiveni set.  Nakon odigranih mečeva u grupama i zatim u osm... detaljnije

XXII. Nacionalno savjetovanje o gospodarstvu i poduzetništvu ...

Ministar gospodarstva, poduzetništva i obrta Darko Horvat bio je proteklih dana organizator XXII. Nacionalnog savjetovanja o gospodarstvu i poduzetništvu. Na savjetovanje su se temeljem poziva ministra Horvata odazvali i Općinski načelnik Marijan Varga te zamjenik načelnika Vladimir Čituš. Uz aktualne teme stanja u gospodarstvu i učinkovitog r... detaljnije

Japica i glumačka ekipa z Dobrave oduševili Gornjokraljevčan ...

Kada je Šefanija Jambrošić u najavi nastupa KUD-a Seljačka sloga Donja Dubrava pročitala njihovu ´osobnu kartu´ gledatelji u prepunoj dvorani Društvenog doma u Gornjem Kraljevcu shvatili su kako će pred njima nastupiti renomirano društvo koje se je proslavilo svojom kvalitetom diljem Lijepe Naše i izvan njenih granica. Riječ je u d... detaljnije

Dječji vrtić „Klinčec“ raspisao natječaj za kuhara

Dječji vrtić „Klinčec“, Krbulja 21 a, Donja Dubrava, raspisuje natječaj u periodu trajanja projekta „Za obitelj“ financiranog iz EU fondova (na određeno vrijeme rada do 4.ožujka,2021. godine ) za sljedeće radno mjesto:

-1 kuhar M/Ž na pola radnog vremena.

Rok prijave na natječaj je do 30.10.201... detaljnije

Potpisan Ugovor o energetskoj obnovi

Osnovnu školu Donja Dubrava, u ponedjeljak, 22. listopada 2018. godine posjetio je Potpredsjednik Vlade RH i ministar graditeljstva i prostornog uređenja Predrag Štromar. Ministar Štromar ravnateljici Osnovne škole Donja Dubrava Mirjani Ribić uručio je Ugovor o energetskoj obnovi zgrade škole i školske sportske dvorane Donja Dubrava vrijedan 3... detaljnije

Sazvana 10. sjednica Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava

Predsjednik Općinskog vijeća Donje Dubrave, Mario Mikulan, sazvao je desetu sjednicu istog za  četvrtak, 25. listopada  2018. godine, u 19,00 sati. Dnevni red sjednice možete pročitati u nastavku…

OPĆINSKO VIJEĆE
KLASA:021-05/18-01/06
UR.BROJ:2109/05-18-01/01

Dubravčan sam na vrhu tablice

Nakon 10.  kola natjecanja u II međimurskoj nogometnoj ligi, nogometaši Dubravčana zasjeli su na prvo mjesto na tablici. Do ovog su kola prvo mjesto dijelili s „Draškovcem“ koji je odigrao neriješeno te za dva boda zaostaje za našim nogometašima. . Deveta pobjeda ostvarena je na domaćem terenu protiv NK „Radnički“ iz Gardinovca s rezultat... detaljnije

Treća pobjeda kuglača

Dubravčan nastavlja u ritmu šokantnih pobjeda. Iako su gosti iz Čakovca bolje otvorili utakmicu, do kraja prvoga bloka je sve bilo pod kontrolom domaćina zahvaljujući poenima Helene i Vinceka. Jako blizu je bio i Horvat za stopostotni učinak. Prava drama slijedi u nastavku kada gosti ozbiljno prijete. Fabić osvaja poen dok Ganžulić gubi isti z... detaljnije