NOVOSTI

Završnica teniske piramide

TK „ Dubravčan“ organizirao je u subotu 6.10.2018. završnicu Teniske piramide. Teniska piramida je specifično natjecanje,sada već tradicionalno, koje se odvijalo tijekom ljetnih mjeseci u kojem su igrači bili podijeljeni u 6 grupa po šest natjecatelja. Igralo se svaki sa svakim i pobjednik grupe prešao bi u višu grupu,a posljednji u nižu grupu... detaljnije

Pobjeda u ostanak u vrhu tablice

U 9. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi,  nogometaši Dubravčana su  ostvarili  osmu pobjedu i to u gostima protiv NK „Drava“ iz Donjeg Mihaljevca s rezultatom 1:0 (poluvrijeme 0:0). Dubravčan je pobjedu osigurao krajem utakmice tj. u 80. minuti golom iz jedanaesterca, koji je realizirao Dejan Švenda. Pred brojnom publikom uta... detaljnije

Nova pobjeda kuglača

Kuglači Dubravčana su pobijedili na vrućem gostovanju u Koprivnici kod ekipe Željezničara. Ovaj puta nije bilo sa minimalnom razlikom. Zahvaljujući Heleni i Vinceku se povelo sa 2-1 i solidnom razlikom koja nije bila ozbiljnije ugrožena u drugom bloku. Čvrsti osigurač trećeg poena je bio Fabić, a kada su u duetu Miser i Čižmešija primirili naj... detaljnije

Dobravski branitelji u „Epic Brozu“

U parku dr. Franje Tuđmana, u Velikoj Gorici,  održane su državne sportske igre dragovoljaca i veterana domovinskog rata koje su okupile 1300 ljudi, dragovoljaca od Vukovara do Dubrovnika. Na igrama su sudjelovali i članovi našeg općinskog UDVDRa.
Poslije igara predsjednik dobravskih branitelja Neven Lisjak nam je rekao: „... detaljnije

„Papir nije smeće“

Obavještavamo sve korisnike Dječjeg vrtića "Klinčec" da ćemo se početkom studenog 2018. godine uključiti u  akciju prikupljanja starog  papira.
Očekujemo dobar odaziv, kako roditelja tako i sumještana naše Općine. Kontejner Unimera biti će 6.11. 2018. godine, u utorak, u dvorištu Dječjeg vrtića u Donjoj Dubravi.<... detaljnije

Pobjeda u drugom poluvremenu

U 8. kolu nogometaši Dubravčana ostvarili su i sedmu pobjedu i to od 5:1  (poluvrijeme 1:1) protiv NK „Borca PMP“ iz Turčišća. Dubravčan je pobjedu osigurao u drugom poluvremenu, a delegat je zapisao da je domaćin bio puno bolja momčad u drugom poluvremenu, a da je utakmica bila živa i borbena sa čak 5 opomena i dva isključenja. U prvom p... detaljnije

Bez struje

Obavještavaju se mještani Donje Dubrave da će sutra, 10.10.2018. godine u razdoblju od 09,00 – 13,00 sati zbog radova (izmjena transformatora) bez struje biti sljedeće ulice:
• Zagrebačka od kbr. 1 do 11 i od kbr. 2 do 10, • R. Šoštarića od kbr. 1 do 9 i od kbr. 2 do 26, • P. Miškine kbr. 1 i od kbr. 2 do 10, • Podravska od kbr. 1 do... detaljnije

"Pioneerovi" dani polja 2018.

Minuli vikend, na njivi obiteljskog gospodarstva Stjepana Misera, iza njihovih gospodarskih objekata, održani su ovogodišnji  Dani polja. Na ovoj prezentacijsko savjetodavnoj i prodajnoj manifestaciji, koju su, uz cjelokupnu organizaciju  donjodubravske poljodjelske obitelji Miser, održali predstavnici tvrtke „Pioneer sjeme“. Obavlje... detaljnije

Vjenčali se Emil Štefić i Lucija Čmrlec

Dana 6. listopada  kršćanski su brak sklopili Emil Štefić i Lucija Čmrlec (Kumovi:   Karlo Horvat i Andrea Vagaj). Sretnim mladencima čestitamo i neka ih u njihovu zajedničkom obiteljskom životu prati Božji blagoslov....... detaljnije

Kršten Borna Štefić

Dana 6. listopada naša je župna zajednicu sakramentom krštenja dobila novog člana. U prisustvu svojih roditelja i kumova kršten je Borna Štefić (Roditelji: Emil Štefić i Lucija r. Čmrlec; Kumovi: Iva Miser i Danijel Čižmešija). Roditeljima čestitamo i želimo im da uz pomoć kumova odgoje dijete u duhu na krštenju danih zavjeta.... detaljnije

30 godina od školskih klupa

1988. godine školske klupe OŠ „Donja Dubrava“ napustila je generacija Dobravčana i Vidovčana rođenih 1973/74. godine. Minuli vikend, nakon 30 godina,  ponovo su sastali u gostioni „Mlin“. S njima su jubilej proslavile i njihove razrednice Terezija Hrašćanec i Milica Janjatović. ... detaljnije

Prvi poraz u prvenstvu

Nogometaši Dubravčan upisali su prvi poraz u prvenstvu i to u gostima kod NK „Croatia“ iz Orehovice. Domaćini su pobijedili  rezultatom 2:0, poluvrijeme 1:0. Dubravčan je igrao, stvarao prilike, a domaćin je svoje prilike pretvarao u golove. Golove su postigli u  25. minuti prvog poluvremena i 73. minuti drugog poluvremena. Delegat j... detaljnije